ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
شستشوي مبل در منزل


ارائه خدمات شستشوي مبل در منزل فقط در تهران و شيراز!  02162829000  02122880704 


 


تميز کردن وسايل مختلف خانه راه هاي متفاوتي دارد، به عنوان مثال روش شستشوي مبل در منزل با قاليشويي متفاوت است و از مواد شوينده خاصي اشتفاده مي شود .  به همين منظور خانم هايي که مي خواهند خودشان کارهاي نظافت و تميزي منزل را انجام دهند بايد با راه هاي مختلف، آشنايي کامل داشته باشند. در اين مطلب مي خواهيم آموزش شستشوي مبل در منزل را براي شما عزيزان شرح دهيم.


همچنين قابل ذکر است که خدمت از ما سرويس شستشوي مبل در منزل را توسط بهترين و مجرب ترين کادر خود و با استفاده از شيوه هاي نوين بدون آسيب در بالاترين سطح کيفيت ارائه مي دهد .


 


شستشوي مبل در منزل


 


هزينه شستشوي مبل در منزل چقدر است؟


ممکن است تصور کنيد هزينه مبل‌شويي درمنزل بسيار گران باشد. و يا جزء خرج‌هاي اضافي بدانيد.  ولي قبول کنيد که شستشوي مبل در منزل ان هم به صورت دوره اي ساليانه با استفاده از روش هاي نوين مي تواند خيلي به صرفه باشد تا اينکه بعد از چند سال کوتاه بخواهيد سرويس مبل خود را تعويض و يا روکش مجدد کنيد  .


در واقع هزينه‌شستشوي مبل در منزل  ممکن است برابر با دستمزد روزانه يک نظافتچي باشد و حتي کمتر از آن. منطقي آن است که اگر به نظافت منزل  اهميت مي‌دهيم بايد حاضر باشيم اين مقدار کم را ساليانه براي شستشوي مبل در منزل پرداخت کنيم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

09192046008 | ردیاب گنج یاب بیوتارا bio tara عشق ادبی فکر برتر دزفولی ظاهر وبلاگ بانه کالا ردیاب ، ردیاب خودرو ، ردیاب ماهواره ای ، ردیاب ماشین مشاور شهر بوشهر دوست خوبم