ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

لوله بازکن خانگي بسازيد!  • ابتدا مقداري جوش شيرين را مستقيما به درون لوله ظرف شويي بريزيد. (فراموش نکنيد که جوش شيرين خشک باشد.)

  • پس از آن سرکه را به انداره کافي در لوله بريزيد و راه آن را با دستمال ببنديد تا ترکيب جوش شيرين و سرکه از لوله بالا نيايد.

  • پس از 30 دقيقه مي توانيد آب جوش را در لوله بريزيد تا عمليات لوله بازکني خانگي شما کامل شود.


به اين ترتيب در صورتي که مشکل گرفتگي لوله فاضلاب شديد نباشد به همين راحتي مي توانيد با مواد در دسترس در منزل و بدون استفاده از لوله باز کن شيميايي آن را باز کنيد. اما گاهي روش هاي فوري خانگي براي چاه بازکن جواب نمي دهد و لازم است با يک تماس با فرد ماهر و متخصص در چاه بازکن کار را به کاردان بسپاريد تا در اولين فرصت مشکل گرفتگي لوله را حل نمايد.


محلول لوله باز کن راه مناسبي براي لوله بازکني است؟


اگر شما هم اولين راه لوله بازکن خانگي را استفاده از اسيد هاي مختلف و قوي مي دانيد، سخت در اشتباه مي باشيد. زيرا روشي که در بالا بيان شد بهترين راهکار براي لوله باز کن خانگي مي باشد.


محلول لوله باز کن که در بازار به فروش مي رسند آسيب هاي جدي را براي تاسيسات لوله کشي و همچينن فرد استفاده کننده دارد.


محلول لوله باز کن چون خاصيت اسيدي قوي دارد، باعث خوردگي لوله هاي فاضلاب شده و اثر نامطلوبي را براي لوله کشي ساختمان شما خواهد داشت، همچنين گاز هاي متصاعد شده از اسيد هاي لوله بازکني مشکلات تنفسي را براي شما به همراه خواهند داشت، علاوه بر آن در اثر برخورد با پوست شما ايجاد سوختگي شديدي براي شما خواهند کرد. اين مايع هاي لوله باز کن نه براي توالت و نه براي آشپزخانه مناسب نمي باشند.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: لوله ,خانگي ,بازکن ,محلول ,استفاده ,شيرين ,لوله بازکني ,لوله بازکن ,براي لوله ,محلول لوله ,لوله بريزيد ,لوله بازکن خانگي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Inbal حرفهام Phillip فروشگاه اینترنتی جامع Matt bulbsa Curry Jeff بهترین کودک